VERNUS - DESIGN
projektujemy i wykonujemy wnętrza aut na indywidualne zamówienie klienta


Automatyczne otwieranie i zamykanie bagażnika w aucie daje niesamowity komfort. Dlatego też większość samochodów nowej generacji są wyposażone w taki system.

Firma „ AUTO COOL” poszła o krok dalej oferując najwyższej jakości i bezpieczeństwa mechanizm do otwierania i zamykania bagażnika. W samochodach, w których jeszcze ten system nie został zastosowany można już dziś cieszyć się komfortem automatycznie otwieranego bagażnika.

W szczególności w takich modelach aut:
• Volkswagen caddy
• Volkswagen t 5

W przypadku innych marek aut istnieje możliwość użycia uniwersalnego mechanizmu.

Katalog automatycznych bagażników

KOMFORTMechanizm do automatycznego otwierania drzwi przesuwnych daje wygodę, komfort i bezpieczeństwo.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma „AUTO COOL” zaprojektowała i wykonała mechanizm automatycznego otwierania i zamykania drzwi przesuwnych w samochodach, w których nie zastosowano takiego rozwiązania.

Katalog automatycznych przesuwanych drzwiKLIMATYZACJA


Oferujemy bardzo wydajne klimatyzacje dachowe firmy AUTO COOL do busów karetek pogotowia, straży pożarnej i samochodów specjalnych. Klimatyzacje dachowe cechuje cicha praca i efektywne chłodzenie na wiele lat.

VERNUS - DESIGN jest wyłącznym przedstawicielem firmy AUTO COOL IND.LTD. na rynku polskim.

Katalog klimatyzacjiSTOPIEŃOferujemy wysuwany stopień wodoodporny firmy AUTO-COOL-bardzo mocny odporny na warunki atmosferyczne oraz intensywną eksploatację. Jest on nie do zniszczenia, ponieważ wytrzymuje obciążenie do 500kg, a dodatkowo jest praktyczny do wchodzenia jak i załadunku towaru.

Katalog stopniDrzwi


Oferujemy automatycznie otwierane drzwi od strony pasażerskiej bardzo przydatne w mini busach oraz do przewozów inwalidów .
VERNUS - DESIGN jest wyłącznym przedstawicielem firmy AUTO COOL IND.LTD. na rynku polskim.